سویق مرسلین

روش‌های ارسال محصولات

ارسال کالای برای مشتری

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس سویق مرسلین در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است؛ اما به دلیل تولید روزانه محصولات جهت افزایش کیفیت و رضایت شما حداقل زمان ارسال 6 الی 12 روز کاری می باشد.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

ارسال محصولات با وزن های بیش از 5 کیلوگرم در صورت درخواست مشتری از طریق باربری یا تیپاکس انجام خواهد شد.

همچنین برای تنها برای شهر اصفهان ارسال از طریق پیک موتوری انجام شده و بزودی با فعال شدن بخش نمایندگان می توانید در شهر خود بصورت حضوری و بدون پرداخت هزینه ارسال، محصول درخواستی خود را تهیه نمایید.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

در حال حاضر تنها از ارسال مرسولات از طریق پست پیشتاز ، دفاتر باربری و پیک موتوری تنها در شهر اصفهان انجام می گردد.

رسانه های همکار
© 1396 - 1401 - کلیه حقوق این فروشگاه متعلق به وب سایت رسمی سویق مرسلین و فروشگاه اینترنتی سویق مرسلین می باشد و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً حرام است.
میزبانی هاست و دامنه: نقش بلیغ
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.